Aktualności

Ruszamy z pokazami !

 

Zapraszamy na pierwsze w tym roku pokazy polowe. Tradycyjnie w naszym regionie - Zbiór zielonki na kiszonkę maszynami Sipma z wykorzystaniem niezawodnych ciągników Zetor.

 

Spotykamy się 17 maja o godzinie 11.00 w Gospodarstwie Pana Zbiegniewa Gumowskiego w Susku Starym nr 22. W trakcie trwania pokazów będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy, przetestować maszyny przy pracy. Na przybyłych gości czekał będzie tradycyjnie poczęstunek.

Zapraszamy !

  • Ciągniki rolnicze

    Nasza firma opiera swoja sprzedaż o ciagniki marki Zetor. Ciagniki rolnicze firmy Zetor to gwarancja niezawodności, oszędności paliwa oraz taniej eksploatacji

  • Części zamienne

    Oryginalne części zamienne to gwarancja niezawodności i dłużej pracy. W naszej firmie dostępne sa części do najbardziej popularnych ciagników i maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy również ogumienie i akumulatory. 

  • Maszyny rolnicze

    Nasza firma jest dostawca maszyn czołowych polskich producentów takich jak UNIA, Samasz, Metal-Fach, Expom, Pronar oraz producentów zagranicznych jak Pottinger, Faresin. 

1.png10.jpg11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png18.png19.png2.jpg20.png5.png6.png7.png8.png9.pngmerlologo.jpgsamaszn.pngsamasznew.pngsamasznewlogo.jpg
Saturday the 4th. P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.
Template © Joomla Template