Części zamienne

Ciągłość i niezawodność pracy to dla użytkownika maszyny najistotniejsza sprawa. Dlatego w naszej firmie wiemy jak cenny jest Państwa czas oraz ciągłość pracy. Dostępne w naszej ofercie części zamienne to gwarancja jakości i niezawodności. W naszych magazynach dostępne są części do wielu marek polskich jak i zagranicznych producentów maszyn i ciągników.

Zapraszamy do zakupu ORYGINALNYCH CZĘŚCI ZETOR. Tylko oryginalne części zamienne dadzą gwarancję długiej i niezawodnej pracy. 

 

W naszej ofercie posiadamy również oleje i smary firmy 

 

Jednym z ważnych elementów roboczych jest folia do sianokiszonki i kiszonki. Firma Agromasz jest oficjalnym przedstawicielem grupy BARBIER, producenta folii ENSIBAL

 

 

W ofercie również siatka rolnicza firmy

 

 

 

Specjalnie dla Państwa z początkiem 2014 roku uruchomiliśmy sklep internetowy z częściami zamiennymi. Jest to oferta dla tych, którzy cenią swój czas i wolą go poświęcić na inne cele. Zamówione części wysyłamy na wskazany adres.

  • Ciągniki rolnicze

    Nasza firma opiera swoja sprzedaż o ciagniki marki Zetor. Ciagniki rolnicze firmy Zetor to gwarancja niezawodności, oszędności paliwa oraz taniej eksploatacji

  • Części zamienne

    Oryginalne części zamienne to gwarancja niezawodności i dłużej pracy. W naszej firmie dostępne sa części do najbardziej popularnych ciagników i maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy również ogumienie i akumulatory. 

  • Maszyny rolnicze

    Nasza firma jest dostawca maszyn czołowych polskich producentów takich jak UNIA, Samasz, Metal-Fach, Expom, Pronar oraz producentów zagranicznych jak Pottinger, Faresin. 

Saturday the 4th. P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.
Template © Joomla Template