O firmie

Działalność swoją rozpoczęliśmy z dniem 02 stycznia 1984 roku. Nasza działalność w tym okresie skierowana była głównie pod potrzeby spółdzielni kółek rolniczych województwa ostrołęckiego.

Rozpoczęta działalność prowadzona była na powierzchni 1,20 ha, zatrudnialiśmy wtedy 6-ciu pracowników. Dysponowaliśmy dwoma wiatami nie obudowanymi oraz magazynem części zamiennych w którym znajdowało się biuro. Natomiast sprzedaż odbywała się w domku letniskowym zlokalizowanym na placu. Plac w tym czasie był nie utwardzony. Warunki prowadzenia działalności były bardzo trudne. Brak było podstawowego sprzętu do rozładunków i załadunków sprzętu i towarów. Wszystko odbywało się ręcznie.

Na przestrzeni lat poprawialiśmy warunki socjalne dla pracowników, zakupowaliśmy sprzęt transportowy i załadunkowy oraz zwiększalismy powierzchnię poprzez zakup nowych gruntów wraz z budynkami.

W chwili obecnej Spółka posiada nieruchomość o obszarze ok. 9,8 ha, powierzchnia magazynowa i biurowa 13.000m. Handel prowadzimy w 5- ciu zakładach tj: w Makowie Maz., Ostrowi Maz., Przasnyszu, Ostrołęce i w Rzekuniu, zatrudniamy w całej spółce 110 pracowników, w tym 47 osób niepełnosprawnych.

Lata 90 to okres trudny w gospodarce, gdzie wiele firm upadało. Jednak dzięki zaangażowaniu, dzięki solidnej i uczciwej pracy naszych pracowników sytuacja ta nie dotknęła naszej firmy. Obroty i dochody z roku na rok powiększają nasz kapitał. Jednak największym naszym kapitałem nie są obiekty, lecz doskonała kompetentna stabilna załoga, która stale podnosi swoje kwalifikacje by jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów.

  • Ciągniki rolnicze

    Nasza firma opiera swoja sprzedaż o ciagniki marki Zetor. Ciagniki rolnicze firmy Zetor to gwarancja niezawodności, oszędności paliwa oraz taniej eksploatacji

  • Części zamienne

    Oryginalne części zamienne to gwarancja niezawodności i dłużej pracy. W naszej firmie dostępne sa części do najbardziej popularnych ciagników i maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy również ogumienie i akumulatory. 

  • Maszyny rolnicze

    Nasza firma jest dostawca maszyn czołowych polskich producentów takich jak UNIA, Samasz, Metal-Fach, Expom, Pronar oraz producentów zagranicznych jak Pottinger, Faresin. 

Saturday the 4th. P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.
Template © Joomla Template