Serwis

Sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych ciągnie za sobą konieczność obsługi maszyn w ramach gwarancji jak i po jej zakończeniu. Wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej pozwoliło nam wypracować rozwiązania mające na celu utrzymanie sprzedawanych maszyn w ciągłej pracy. Nasi wykwalifikowani mechanicy są do Państwa dyspozycji zarówno na miejscu jak i w Państwa gospodarstwie. Aktualnie posiadamy w pełni wyposażony warsztat w Rzekuniu oraz mechaników w Ostrowi Mazowieckiej oraz Przasnyszu.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm:

1378

  • Ciągniki rolnicze

    Nasza firma opiera swoja sprzedaż o ciagniki marki Zetor. Ciagniki rolnicze firmy Zetor to gwarancja niezawodności, oszędności paliwa oraz taniej eksploatacji

  • Części zamienne

    Oryginalne części zamienne to gwarancja niezawodności i dłużej pracy. W naszej firmie dostępne sa części do najbardziej popularnych ciagników i maszyn rolniczych. W ofercie posiadamy również ogumienie i akumulatory. 

  • Maszyny rolnicze

    Nasza firma jest dostawca maszyn czołowych polskich producentów takich jak UNIA, Samasz, Metal-Fach, Expom, Pronar oraz producentów zagranicznych jak Pottinger, Faresin. 

Saturday the 4th. P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.
Template © Joomla Template